Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/dekorace-malikova.net/novin.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/dekorace-malikova.net) in /home/html/dekorace-malikova.net/public_html/admin/libs/globalfunctions.php on line 918

zpátky

Dekorace z rákosu

košíček pěkný košíčekRákos, který roste u každého rybníka a v mokřinách, je velice zajímavý materiál.
Trochu připomíná bambus-má podobné využití v aranžování, i když je o hodně křehčí.  Já jsem vám připravila pro inspiraci jedno z mnoha využití rákosu –tentokrát na dekoraci na zeď.

Variací je mnoho. Rákos sbírám nejraději na podzim,když je ještě trochu zelený,
ale lze ho sbírat i teď v zimě. Po zamrznutí v zimě je i lépe přístupný.  Můžete ho využít jednotlivě i ve svazcích. Jednotlivé svazky můžete dělat různě dlouhé a různě silné, můžete svázat 3, 4 i více svazků pod sebou. Silným provazem, na kterém můžete dělat jen obyčejné uzly nebo použít techniku drhání, pak spojíte svazky pod sebe a nazdobíte. Zdobit můžete vším, co se vám líbí-šiškami, různými plody, listy, trávami,  sušinkami, prostě - fantazii se meze nekladou…

Všechny novinky
Stránka číslo:1.2.3.4

Rok na vsi aneb kytička heřmánku

rákos

Moje knížka je na světě ! Díky podpoře své rodiny a přátel jsem napsala a vydala knížku o svém dětství v pošumavké vesnici, o zvycích a proměnách přírody, co nás provázela od jara do zimy.


 CERTIFIKÁT

rákos

Podařilo se mi obnovit certifikát a označení originální šumavský produkt pro moje vazby ze sušených rostlin.Je pro mě ctí, že jsem se tím dostala do rodiny šumavských řemeslníků. Na internetových stránkách domací-výrobky. se můžete podívat nejen na certifikované výrobky ze Šumavy, ale i z ostatních regionů naší kraśné vlasti. Věřím, že i Vám zaplesá srdíčko nad zlatými českými ručičkami.


 Webtržiště

 Pokud máte rádi řemeslné výrobky a historické slavnosti a jarmarky, navštivte  webtržiště.Když jsem ho objevila, zaplesala jsem.


 Jarmarky? Jamarky!

NAZEV OBRAZKU

Můj skvělý mužíček mi vyrobil krásný stánek,


 Quattro Stagione

Čtyři roční období...Jsem vděčná za to, že je máme.