Vše | Různé | Nápady | Recepty | Akce
zpátky

Jarmark Strakonice

rákos

Se svými sušinkami jsem 28.7.vyrazila na tradiční řemeslný jarmark do Strakonic, který je součástí historického Rumpálování na hradě.


 

 Vyzdobila jsem se dobovým oblečením: širokou dlouhou sukní, halenou a bílou zástěrou a užila si to. Sušinky se líbily, mně se na hradě taky moc líbilo. Podařilo se mi z této události udělat pár fotek, můžete posoudit, jak to dopadlo… Pokud někdo víte, kde sehnat seznam takových jarmarků, kam bych mohla vyrazit prodávat, budu ráda za tip na e-mail nebo SMS. Díky.

Poznala jsem nové lidičky, kouzelnou atmosféru, bylo pěkné počasí, medovina a bramborové placky byly vynikající, takže jsem si to s dcerou užila. Další fotky z jarmarku jsou v galerii, v rubrice „moje foto“.

Všechny novinky
Stránka číslo:1.2.3.4

Rok na vsi aneb kytička heřmánku

rákos

Moje knížka je na světě ! Díky podpoře své rodiny a přátel jsem napsala a vydala knížku o svém dětství v pošumavké vesnici, o zvycích a proměnách přírody, co nás provázela od jara do zimy.


 CERTIFIKÁT

rákos

Podařilo se mi obnovit certifikát a označení originální šumavský produkt pro moje vazby ze sušených rostlin.Je pro mě ctí, že jsem se tím dostala do rodiny šumavských řemeslníků. Na internetových stránkách domací-výrobky. se můžete podívat nejen na certifikované výrobky ze Šumavy, ale i z ostatních regionů naší kraśné vlasti. Věřím, že i Vám zaplesá srdíčko nad zlatými českými ručičkami.


 Webtržiště

 Pokud máte rádi řemeslné výrobky a historické slavnosti a jarmarky, navštivte  webtržiště.Když jsem ho objevila, zaplesala jsem.


 Jarmarky? Jamarky!

NAZEV OBRAZKU

Můj skvělý mužíček mi vyrobil krásný stánek,


 Quattro Stagione

Čtyři roční období...Jsem vděčná za to, že je máme.