Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/dekorace-malikova.net/novin.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/dekorace-malikova.net) in /home/html/dekorace-malikova.net/public_html/admin/libs/globalfunctions.php on line 918

zpátky

Jarmark Strakonice

rákos

Se svými sušinkami jsem 28.7.vyrazila na tradiční řemeslný jarmark do Strakonic, který je součástí historického Rumpálování na hradě.


 

 Vyzdobila jsem se dobovým oblečením: širokou dlouhou sukní, halenou a bílou zástěrou a užila si to. Sušinky se líbily, mně se na hradě taky moc líbilo. Podařilo se mi z této události udělat pár fotek, můžete posoudit, jak to dopadlo… Pokud někdo víte, kde sehnat seznam takových jarmarků, kam bych mohla vyrazit prodávat, budu ráda za tip na e-mail nebo SMS. Díky.

Poznala jsem nové lidičky, kouzelnou atmosféru, bylo pěkné počasí, medovina a bramborové placky byly vynikající, takže jsem si to s dcerou užila. Další fotky z jarmarku jsou v galerii, v rubrice „moje foto“.

Všechny novinky
Stránka číslo:1.2.3.4

Rok na vsi aneb kytička heřmánku

rákos

Moje knížka je na světě ! Díky podpoře své rodiny a přátel jsem napsala a vydala knížku o svém dětství v pošumavké vesnici, o zvycích a proměnách přírody, co nás provázela od jara do zimy.


 CERTIFIKÁT

rákos

Podařilo se mi obnovit certifikát a označení originální šumavský produkt pro moje vazby ze sušených rostlin.Je pro mě ctí, že jsem se tím dostala do rodiny šumavských řemeslníků. Na internetových stránkách domací-výrobky. se můžete podívat nejen na certifikované výrobky ze Šumavy, ale i z ostatních regionů naší kraśné vlasti. Věřím, že i Vám zaplesá srdíčko nad zlatými českými ručičkami.


 Webtržiště

 Pokud máte rádi řemeslné výrobky a historické slavnosti a jarmarky, navštivte  webtržiště.Když jsem ho objevila, zaplesala jsem.


 Jarmarky? Jamarky!

NAZEV OBRAZKU

Můj skvělý mužíček mi vyrobil krásný stánek,


 Quattro Stagione

Čtyři roční období...Jsem vděčná za to, že je máme.