Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/dekorace-malikova.net/novin.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/dekorace-malikova.net) in /home/html/dekorace-malikova.net/public_html/admin/libs/globalfunctions.php on line 918

zpátky

Masová mozaika na teplo i studeno

 Toto je recept na dobrůtku, která je dobrá servírovat teplá a bramborovou kaší nebo ji lze použít na studené pohoštění. .


 

Suroviny: plátky kuřecího nebo vepřového masa-nebo obojí- naloženého tak, jak komu chutná (já nakládám s country kořením, česnekem a olivovým olejem), strouhaný tvrdý sýr, anglickou slaninu, cibuli. Formu na srnčí hřbet nebo jinou podobnou formu vyložíme na dně slaninou,pak vrstvu strouhaného sýra, plátky masa, nakrájenou cibuli,sýr a opět slaninu,sýr, maso-až je forma plná. Solit a kořenit se nemusí, protože maso je s kořením a solené, stejně tak slanina i sýr. Vše se dobře utlačí ve formě, aby se to pěkně spojilo, a dá se to péct do trouby. Pokud chcete podávat studené, je lepší nechat vychladnout ve formě a teprve pak vyklopit. Foto nemám, rodina snědla dřív, než jsem si nachystala foťák…

Všechny novinky
Stránka číslo:1.2.3.4

Rok na vsi aneb kytička heřmánku

rákos

Moje knížka je na světě ! Díky podpoře své rodiny a přátel jsem napsala a vydala knížku o svém dětství v pošumavké vesnici, o zvycích a proměnách přírody, co nás provázela od jara do zimy.


 CERTIFIKÁT

rákos

Podařilo se mi obnovit certifikát a označení originální šumavský produkt pro moje vazby ze sušených rostlin.Je pro mě ctí, že jsem se tím dostala do rodiny šumavských řemeslníků. Na internetových stránkách domací-výrobky. se můžete podívat nejen na certifikované výrobky ze Šumavy, ale i z ostatních regionů naší kraśné vlasti. Věřím, že i Vám zaplesá srdíčko nad zlatými českými ručičkami.


 Webtržiště

 Pokud máte rádi řemeslné výrobky a historické slavnosti a jarmarky, navštivte  webtržiště.Když jsem ho objevila, zaplesala jsem.


 Jarmarky? Jamarky!

NAZEV OBRAZKU

Můj skvělý mužíček mi vyrobil krásný stánek,


 Quattro Stagione

Čtyři roční období...Jsem vděčná za to, že je máme.