Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/dekorace-malikova.net/novin.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/dekorace-malikova.net) in /home/html/dekorace-malikova.net/public_html/admin/libs/globalfunctions.php on line 918

zpátky

Pozvání do mého obchůdku

rákos

Mé výrobky a další řemeslné dárečkové zboží jako keramiku, kovové šperky, svíčky, dřevěné hračky, proutěné zboží, malovaná trička a další si můžete zakoupit v mém krámku v Rabí na náměstíčku. Budete vždy srdečně vítáni.


 

Na hradě probíhá celé léto program, samotné Rabí s náměstíčkem plným barokních štítů je nádherné, stejně tak jako procházka kolem Otavy. Můžete k nám dorazit vláčkem motoráčkem-zastávka Žichovice na trase Klatovy- Horažďovice a pak asi kilometr pěšky nebo autobusem-trasa Sušice -Horažďovice-Praha.

Všechny novinky
Stránka číslo:1.2.3.4

Rok na vsi aneb kytička heřmánku

rákos

Moje knížka je na světě ! Díky podpoře své rodiny a přátel jsem napsala a vydala knížku o svém dětství v pošumavké vesnici, o zvycích a proměnách přírody, co nás provázela od jara do zimy.


 CERTIFIKÁT

rákos

Podařilo se mi obnovit certifikát a označení originální šumavský produkt pro moje vazby ze sušených rostlin.Je pro mě ctí, že jsem se tím dostala do rodiny šumavských řemeslníků. Na internetových stránkách domací-výrobky. se můžete podívat nejen na certifikované výrobky ze Šumavy, ale i z ostatních regionů naší kraśné vlasti. Věřím, že i Vám zaplesá srdíčko nad zlatými českými ručičkami.


 Webtržiště

 Pokud máte rádi řemeslné výrobky a historické slavnosti a jarmarky, navštivte  webtržiště.Když jsem ho objevila, zaplesala jsem.


 Jarmarky? Jamarky!

NAZEV OBRAZKU

Můj skvělý mužíček mi vyrobil krásný stánek,


 Quattro Stagione

Čtyři roční období...Jsem vděčná za to, že je máme.