Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/dekorace-malikova.net/novin.php) is not within the allowed path(s): (/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/etc/apache2/scripts:/usr/local/etc/apache22/scripts:/home/html/dekorace-malikova.net) in /home/html/dekorace-malikova.net/public_html/admin/libs/globalfunctions.php on line 918

zpátky

Quattro Stagione

Čtyři roční období...Jsem vděčná za to, že je máme.


 

Ta od Vivaldiho, i ta skutečná. Zimu jako teplotní stav ráda nemám, ale zimu jako období ráda mám. Mohu ji využít například k tomu, abychf si našla čas na knížku, na všelijaké vymýšlení i tvoření. A dávno již tomu, co jsem právě v zimě v přírodě objevila krásu stromů bez listí, uschlých trav, třezalky, různých větví, i kvetoucí královny zimy-čemeřice. Z dětství mám zimu spojenou s draním peří, s návraty z klouzačky k voňavému maminčinu čaji, u něhož jsme si vyprávěli až do setmění, kdy se nikomu nechtělo rozsvítit, aby nepokazil posvátnost chvíle. A tak :"Díky, paní Zimo-se sněhem jako bílou peřinkou, ledovými démanty, nocí tmavou a mrazivou, avšak vlídně vonící- rumem a skořicí..."


 

Všechny novinky
Stránka číslo:1.2.3.4

Rok na vsi aneb kytička heřmánku

rákos

Moje knížka je na světě ! Díky podpoře své rodiny a přátel jsem napsala a vydala knížku o svém dětství v pošumavké vesnici, o zvycích a proměnách přírody, co nás provázela od jara do zimy.


 CERTIFIKÁT

rákos

Podařilo se mi obnovit certifikát a označení originální šumavský produkt pro moje vazby ze sušených rostlin.Je pro mě ctí, že jsem se tím dostala do rodiny šumavských řemeslníků. Na internetových stránkách domací-výrobky. se můžete podívat nejen na certifikované výrobky ze Šumavy, ale i z ostatních regionů naší kraśné vlasti. Věřím, že i Vám zaplesá srdíčko nad zlatými českými ručičkami.


 Webtržiště

 Pokud máte rádi řemeslné výrobky a historické slavnosti a jarmarky, navštivte  webtržiště.Když jsem ho objevila, zaplesala jsem.


 Jarmarky? Jamarky!

NAZEV OBRAZKU

Můj skvělý mužíček mi vyrobil krásný stánek,


 Quattro Stagione

Čtyři roční období...Jsem vděčná za to, že je máme.